חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:35 זריחה: 5:40 י"א באייר התשפ"ד, 19/5/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 949 - כל המדורים ברצף
להשתמש נכון בכסף שלך
בציפייה לגאולה
יש חדש
שלושה זמנים של מנוחה
ממון
השרשת הענווה
ונהפוך הוא
גשמיות ורוחניות
לדבר הלכה בשפה ברורה
חרקים במצות

יום צום ותפילה

רבני ישראל, מכל החוגים, קבעו את יום חמישי, ו' באדר-ב, ליום תפילה ותענית, כדי להעביר את רוע הגזרה של גירוש יהודים מחלקי ארץ-ישראל וסיכון תושבי הארץ כולה. יש שקראו לצום יום שלם ויש שקראו לצום 'תענית שעות', עד חצות היום. יש לקבל את התענית ביום רביעי, בשעת תפילת המנחה. מי שאינם יכולים לצום, יפדו את התענית בצדקה. ביום זה יש לומר את פרקי התהילים: א, כ, כב, לה, לח, סט, עט, פג, פז, קג, קל, קמב, קנ, ואם אפשר גם את השיעור היומי השבועי בתהילים (צ-קו). יש להוסיף ביום זה בנתינת צדקה ובלימוד התורה.

יריד חוויות הפסח

החלה ההרשמה ליריד 'חוויות הפסח' של צעירי-חב"ד. הפעילות מיועדת לתלמידי גני-ילדים ובתי-ספר יסודיים, ומקנה להם שלל חוויות הקשורות בחג, ובכלל זה התנסות אישית בלישת הבצק ובאפיית מצה, לצד סיור במאפיית המצות שבכפר-חב"ד, הגדולה בעולם. כמו-כן ייהנו הילדים ממופע אינטראקטיבי עם שלומי לניאדו ויהושע שגיא ('סתם'), שיקנו להם את ערכי החג ומנהגיו בהפעלה, בשיר ובהומור. היריד יהיה פתוח אי"ה מכ"ד באדר-ב (4.4) עד ח' בניסן (17.4). הביקור בתשלום, וכל ילד מקבל שי - מצה באריזה אישית מהודרת, הגדה של פסח וחוברת תצלומי חג מרהיבה. חובה להירשם מראש ומומלץ להקדים. טל' 972-3-9607588.

עזור לעצמך

הרב יאיר כלב מגיש סדנה מיוחדת בשם "חייב האדם ללמוד לעזור לעצמו", המבוססת על 34 הפרקים הראשונים בספר התניא. הסדנה מוגשת במארז שבו 12 תקליטורים (אפשר להשיג גם בקלטות). טל' 972-3-9607908 או 972-52-8826022.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)