חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:30 זריחה: 6:02 י"ח באב התש"פ, 8/8/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 946 - כל המדורים ברצף
אל תבלבלו אותי עם עובדות
בציפייה לגאולה
יש חדש
להתגבר על ה'נחש' ולגלות את 'משיח'
שמן זית
עזות דקדושה
מגרש מול ההר
הדרך לאהבת הבורא
שיר שהוא תפילה
שינה בטלית-קטן

הצדעה לשלוחי חב"ד

ביום שלישי הקרוב, י"ג באדר-א, יהיה בע"ה במלון דייוויד קונטיננטל בתל-אביב ערב הצדעה חגיגי לשלוחי הרבי, מנהלי בתי-חב"ד ברחבי הארץ. בשנתיים האחרונות נערך הערב החגיגי בסיומו של הכינוס הארצי של שלוחי חב"ד בארץ, שמתקיים בחודש טבת. השנה הוחלט לקיימו בנפרד, בליל פורים-קטן, ובחודש אדר שבו 'מרבים בשמחה'. בערב יועלה על נס פועלם של למעלה מ-250 שלוחי חב"ד, העוסקים יומם ולילה בעזרה לזולת ובקירוב ליבם של ישראל לאביהם שבשמים. ישתתפו באירוע כארבעים ראשי ערים, ומאות ידידים ותומכים בפעילות הגדולה הזאת. האירוע נועד למוזמנים בלבד.

אות לילדים

הוועד לכתיבת ספר-התורה של ילדי ישראל מודיע כי נותרו עוד 26,139 אותיות לסיום ספר-התורה הרביעי. אותיות ספר-התורה הזה שייכות למאות-אלפי ילדי ישראל ברחבי הארץ והעולם. עד כה כבר הושלמו שלושה ספרי-תורה, והם שוכנים בירושלים העתיקה. מחירה של אות דולר אחד (כ-4.5 ש"ח), וכל ילד וילדה מקבלים לביתם תעודה נאה. אות בספר-התורה היא גם סגולה לשמירה ולהגנה (כל ילד יכול לקנות אות אחת בלבד). טל' 972-39607588.

מוזיקה וחזנות

להקת כל ישראל מגישה את מצפת... לגאולה – תקליט של ניגוני חב"ד. מחרוזת ניגוני שמחה ודבקות, ריקוד והתוועדות. טל' 972-3-9606120.

נועם הפקות מגיש את שירת ישראל, תקליט חזנות בביצועה של מקהלת 'שירת ישראל', בניצוחו של שלמה גולדהור, ובהשתתפות החזנים חיים-אליעזר הרשטיק, יצחק-מאיר הלפגוט וישראל רנד. טל' 972-25374144.


   

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)