חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 16:36 זריחה: 6:22 ט"ו בכסליו התשפ"ד, 28/11/23
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

יום ההילולא

ביום רביעי, כ"ד בטבת, יחול יום ההילולא של רבנו הזקן, בעל התניא ושולחן-ערוך, רבי שניאור-זלמן מלאדי, מייסד חסידות חב"ד, שנסתלק ביום זה לפני מאה תשעים ושתיים שנה. לרגל יום זכאי זה יתקיימו במרכזי חב"ד בארץ התוועדויות חסידיות. בהתוועדויות ילמדו המשתתפים מתורתו של בעל ההילולא, ויחזקו את הלבבות ללכת בדרכיו ולשמור את הוראותיו ותקנותיו.

כינוס השלוחים

בימים שני-רביעי בשבוע הקרוב יתקיים במלון ניר-עציון שבמורדות הכרמל הכינוס הארצי השנתי של יותר מ-220 שלוחי הרבי, מנהלי בתי-חב"ד ברחבי הארץ, הפועלים במסגרת צעירי-חב"ד. בכינוס יגובשו דרכי הפעולה לשנה הקרובה, תוך שימת דגש מיוחד על פיתוח מסגרות לימודים, כדי לספק את הצימאון הגובר של הציבור ללמוד יהדות וחסידות. כמו-כן יידונו דרכים לטפח את הציפייה לגאולה ולהכין את עצמנו ואת העולם שסביבנו לגאולה הקרובה לבוא על-ידי משיח-צדקנו.

חדש ומחודש

תקליט חדש של הזמר החסידי ר' מנדי ג'רופי הופיע בימים האלה - מרקדין. זה התקליט השלישי של ג'רופי, ויש בו אחד-עשר שירים. עיבדו משה לאופר ויובל סטופל. בתקליט משתתפת גם מקהלת חסידי חב"ד. הזמר החסידי ר' יוני שלמה מגיש את שאמיל, ביצוע חדש למבחר ניגוני חב"ד. התקליט נקרא על שם הניגון האחרון, ניגון דבקות וגעגועים שמאחוריו סיפור מרתק, המשמש משל לירידת הנשמה למטה. גם כאן אחד-עשר ניגונים. טל' 972-3-9606120


 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)