חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:51 זריחה: 5:37 כ"ז בסיון התשפ"ב, 26/6/22
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

חנוכיות ייחודיות

שליחי חב"ד ברחבי העולם מוצאים דרכים מעניינות למשוך את תשומת-לב הילדים והנוער לחג-החנוכה, על-ידי חנוכיות ייחודיות ויוצאות-דופן. באוניברסיטת קולומביה מוצבת חנוכייה בגובה חמישה מטרים, שכולה עשויה מקופסאות שימורים. חנוכיות-קרח ענקיות הוצבו בקרסנוירסק שברוסיה ובברונוויק שבניו-ג'רסי. במיאמי-ביטש החנוכייה בנויה מצדפים, ובשרולט שבקרוליינה החנוכייה הציבורית עשויה מלגו. באטלנטה יש  חנוכייה שכולה עשויה מבלונים, ובמט' אולימפוס בקליפורניה הוכנה חנוכייה על טהרת השוקולד. התקשורת עטה על האטרקציות הללו, וכך מגיעה תודעת החנוכה למיליוני יהודים.

מסיבת עידוד

ביום שני הקרוב תהיה באוהל האירועים בכפר-חב"ד מסיבת חנוכה מיוחדת למשפחות נפגעות הטרור, בססמה 'האור ינצח'. זו תהיה הזדמנות למשפחות הללו להתכנס יחדיו ולשמוח בשמחת החנוכה, עם חסידי חב"ד, המלווים אותן כל השנה כולה. פעילות זו נערכת על-ידי צעירי חב"ד, המחלקה למען נפגעי הטרור.

תלמידות נוסעות

לאחר ההצלחה בשנים הקודמות מתארגנת גם השנה נסיעה של קבוצת תלמידות כיתות יא-יב בתיכון ובנות סמינר לחצר הרבי מליובאוויטש, לקראת כ"ב בשבט, יום פטירתה של הרבנית חיה-מושקא. התלמידות הנוסעות ישתתפו בכינוס העולמי של בנות חב"ד, במסגרת כינוס השלוחות העולמי. את התלמידות מלווה המשפיע הרב אהרן-אליעזר צייטלין. טל' 02-5612282.


 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)