חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:02 זריחה: 6:42 ט"ז בשבט התשפ"ב, 18/1/22
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

תפילה בקבר רחל

רבבות צפויים לפקוד את  קבר רחל אימנו לקראת יום ההילולא שלה, ביום שלישי הקרוב, י"א במרחשוון. אוטובוסים ממוגני-ירי של אגד (קו 163) יצאו לקבר רחל מהתחנה המרכזית בירושלים, ברציפות מיום שני ב-6 בערב עד יום חמישי בחצות הלילה. כמו-כן יפעלו אוטובוסים מצומת בית-לחם_גילה במשך כל השעות הללו. זה הזמן והמקום להתפלל לגאולת עם-ישראל. פרטים באגד ירושלים.

תפילה וזעקה

ארגוני נשים בארץ ובעולם יזמו קריאה לנשים ובנות להתאחד ביום זה בזעקה לקב"ה - "עד מתי!" - לזעוק ולבקש את הגאולה השלמה, בזכות רחל אימנו המבכה על בניה. כל אישה ובת נקראת לייחד ביום זה זמן לתפילה ולזעקה לקב"ה שישלח לנו את משיח-צדקנו ויגאל אותנו מכל הצרות והייסורים.

הפקות חדשות

מבחר מההפקות החדשות בווידאו לילדים שהגיעו לשולחן המערכת: חגיבומבה עם מלכהלי - קלטת שלישית, מושקעת ומרהיבה, עם הרבה שירים ורעיונות (מיועדת לילדים ולאימהות). חברת ניצוצות של קדושה מגישה שתי הפקות חדשות - התיבה המופלאה, שניים מסיפורי חז"ל, על אלישע בעל כנפיים, ומשפטו של עשיר שהתגאה בעושרו; וסרט עלילתי - הצלקת. יהודה גרובייס מגיש את כוחם של תהילים - סרט מושקע, המביא סיפור מעשה שאירע עם הרבי מהר"ש מליובאוויטש, ואגב כך משתקף הווי העיירה היהודית של אותם ימים. טל' 03-9606120.

קטלוג מזל-טוב

יצא-לאור מזל-טוב - קטלוג לארגון חתונה. בקטלוג מידע מגוון למתחתנים: ענייני נישואין ומנהגי חופה, סדרי הרשמה לנישואין, מאמרים על הכנה לחתונה, מידע על אולמות תזמורות ורעיונות. להזמנות: שופר תקשורת, טל' 967855503-.


 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)