חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:43 זריחה: 5:51 ט"ז בתמוז התשפ"ד, 22/7/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1629 - כל המדורים ברצף
תודה על הקברניט שקיבלנו
יש חדש
האיל שחתם את ההכשרה
הרמת הדשן
כשהילד מבקש משיח
הכוח להעלות
נחיתה מתוכננת
צדיק המחובר לעולם
שלושים שנה לסדר הגדול בעולם
בר-מים לפסח

יום של עשייה

ביום שלישי זה, י"א בניסן, יום הולדתו של הרבי מליובאוויטש, ייטלו אלפי חסידי חב"ד פסק זמן מההכנות לפסח וייצאו למגוון פעילויות להפצת היהדות ולזיכוי הרבים במצוות. יניחו תפילין עם יהודים, יחלקו נרות שבת לנשים, יפיצו עלוני הסברה על החג, ויתגייסו להביא את צורכי החג לרִבבות משפחות נזקקות. ועד כפר חב"ד מזמין את הציבור להתוועדות הגדולה, שתהיה אי"ה במוצאי שבת זו בבית הכנסת 'בית מנחם' בכפר חב"ד, בסעודת מלווה מלכה, בשילוב דרשת שבת הגדול של רב הכפר, הרב מאיר אשכנזי.

סיוע לחג

בתי חב"ד ברחבי הארץ שרויים בימים האלה בשיאה של חלוקת מאות אלפי חבילות מזון למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח, ובהן  מצות, יין ומצרכים בסיסיים. זה למעשה מפעל 'קמחא דפסחא' הגדול בארץ. עדיין אפשר לתרום בבתי חב"ד ולהשתתף במצווה הגדולה והחשובה הזאת.

תרופות לפסח

מי שנזקק לתרופות בימי הפסח יכול להיעזר ברשימות התרופות הכשרות לפסח שיצאו לאור מטעם שירותי הבריאות. הרשימות מתפרסמות בחוברות ובאתרי שירותי הבריאות. את רשימת התרופות אישרו גורמים הלכתיים מוסמכים. אם תרופה כלשהי אינה כשרה לפסח, יש לבדוק עם הרופא אם יש תרופה חלופית כשרה. אם אין כזאת והתרופה חיונית – כדאי להיוועץ ברב.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)