חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:37 זריחה: 5:38 י"ד באייר התשפ"ד, 22/5/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1540 - כל המדורים ברצף
הזמנה להתרומם ולהתעלות
יש חדש
השפעתו הנצחית של משה
התקשרות לצדיק
איך הרבי מבטל צרה
תלוי בבחירת האדם
כשאין תשובה
מעלת ההשתטחות
"הרבי לקח אותי לגבהים"
עניין של מבטא

מנהגי שבת ג' בתמוז

בשבת קודש זו, יום ההילולא ג' בתמוז, נוהגים על-פי המנהגים שקבע הרבי לאחר הסתלקות חותנו, הרבי הריי"צ מליובאוויטש. כל אחד ואחד משתדל לעלות לתורה, ובמידת הצורך עורכים כמה וכמה מניינים לקריאת התורה. אחרי כל אחת ואחת מתפילות השבת לומדים חלק ממאמר החסידות האחרון שמסר, 'ואתה תצווה'. כמו-כן לומדים במהלך השבת פרקי משנה שמתחילים באותיות שמו הקדוש. במהלך השבת עורכים התוועדות חסידית.

נהירה לציון

אלפים מכל קצוות תבל באים לעשות את השבת בארבע אמותיו של הרבי. העלייה על הציון מתחילה ביום שישי ותימשך במוצאי השבת וביום ראשון, ומצפים לקהל של רבבות. המונים יעשו את השבת באוהלי ענק שהוקמו סמוך לציון, בתפילות ברוב עם, בלימוד חסידות ובהתוועדות עם גדולי המשפיעים. בבית מדרשו של הרבי נערכים גם כן לאורחים רבים, שיעשו את השבת במקום שבו הרבי התפלל, למד ולימד במשך עשרות שנים.

לילד יש אות

הוועד לכתיבת ספר התורה של ילדי ישראל מכריז על מבצע רישום מוגבר לקראת סיום ספר התורה השישי שאותיותיו יהיו לזכותם של ילדי ישראל. ספרי התורה הללו נכתבים על-פי קריאת הרבי מליובאוויטש, ועד כה כבר הושלמו חמישה ספרים, והם שוכנים בירושלים העתיקה. מחירה של אות חמישה ש"ח בלבד, וכל ילד וילדה מקבלים לביתם תעודה נאה. טל' 039607358.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)