חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:42 זריחה: 5:53 י"ט בתמוז התשפ"ד, 25/7/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1460 - כל המדורים ברצף
תודעת זיכרון של אלפי שנים
יש חדש
החיים האמיתיים של יוסף
יציאה מהגלות
שכינה ושמחה
מקור העצבות
בקשה אחרונה
תלמוד ומעשה
חיפש בהודו, מצא בתניא
ברכה על מזון בתענית

חנוכה מאיר עולם

בימי החנוכה קיימו שלוחי חב"ד ברחבי העולם פעילות נרחבת, להבאת אור החנוכה לציבור הרחב. בערי העולם – ואשינגטון, ניו-יורק, מוסקווה, לונדון, מלבורן, פריז ועוד – התקבצו אלפים סביב חנוכיות ענק וחגגו את החג. בעונה זו של השנה, שבה ערי העולם מלאות בסממני החגים הנוצריים, בלט מפגן הזהות היהודית המתבטא באור החנוכה וחימם לבבות של מיליוני יהודים.

נסיעה לאוהלים

כמדי שנה מתארגנת גם השנה נסיעה קבוצתית לאוהל אדמו"ר הזקן, בעל התניא, בהאדיטש, לרגל יום ההילולא שלו, כ"ד בטבת. במסגרת המסע יפקדו גם את ציון הבעש"ט, ויבקרו בציוני המגיד ממזריטש, רבי לוי-יצחק מברדיצ'ב ואדמו"ר האמצעי. בשבת פרשת וארא תשבות הקבוצה במז'יבוז'. יש גם אפשרות למסלול קצר, בן 24 שעות. טל' 025410100.

שרים תפילה

הנגן החסידי אלאור ולנר מגיש את שרים תפילה, הפקה מיוחדת שנועדה לסייע בשינון קטעי תפילה, בלחנים חסידיים. בתקליטור מוגשים 23 קטעי תפילה, בהברה ספרדית או אשכנזית, מ'מודה אני' ועד קריאת שמע שעל המיטה. טל' 1700704120. http://www.judaica-il.com/site.

מה הבריות אומרות

הזמר אלי פרידמן מגיש את מה הבריות אומרות עליו – תקליט חדש ובו 12 שירים. בתוכם השיר "קיים את הילד", שהיה ללהיט בימי צוק איתן. טל' 1700704120. http://www.judaica-il.com/site.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)