חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:46 זריחה: 5:48 י"ב בתמוז התשפ"ד, 18/7/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1451 - כל המדורים ברצף
יום של שחרור מן העבדות
יש חדש
לדבר נכון בשפות זרות
נח
לשבח ולגנאי
בל תוסיף
הנער והדוד
גאולה בתיבה
חדר הבקרה של השמיטה
אמן באמצע ההלל

שבת בין-לאומית

בשבת זו יתאחד העולם היהודי בפרוייקט השבת הבין-לאומי, שיזם הרב זאב גולדשטיין, רבה של דרום-אפריקה. היוזמה שהתחילה ביוהנסבורג, ושקראה לציבור היהודי לשמור לפחות שבת אחת, תפסה תאוצה והתרחבה לרחבי העולם כולו. אישים מפורסמים מהעולם ומישראל הצטרפו ליוזמה והביעו את תמיכתם בקריאה לשמור את השבת. המארגנים אומרים כי הם מקפידים שהיוזמה לא תהיה מזוהה עם גוף כלשהו, אלא תיתפס על-ידי הציבור כקריאה טהורה למען השבת.

אור ההלכה

לקראת יום השנה הראשון להסתלקות הגאון רבי עובדיה יוסף זצ"ל הופיעה מהדורה חדשה של אור ההלכה – ספר ללימוד הלכה יומית, לצד מאמרים מהזוהר. טל' 025612121.

חגיגות החומש

בימים הקרובים יחלו בכפר חב"ד חגיגות החומש המסורתיות שמארגנים צעירי חב"ד. בחגיגות ישתתפו בע"ה אלפי תלמידי כיתות ב מכל רחבי הארץ, לרגל תחילת לימוד החומש בבתי הספר. הילדים ייהנו מסדרת חוויות, כמו מפגש עם סופר סת"ם, התנסות בכתיבה על קלף, ביקור בתערוכה ובמרכז למידה של מוצרי סת"ם, הפעלה בסדנה יצירתית, והעיקר – תכנית חווייתית מיוחדת בבית הכנסת, ובמרכזה הוצאת ספר תורה, מתוך שירה וריקוד. כל ילד יקבל שי מיוחד בתום האירוע. את התכנית מפעיל בית אגודת חסידי חב"ד (770). הביקורים בהרשמה מראש בלבד. טל' 039606402.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)