חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 17:10 זריחה: 6:38 ד' בשבט התשפ"ג, 26/1/23
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1437 - כל המדורים ברצף
הקושי הגדול להודות בטעות
יש חדש
השאיפה הכמוסה של שבט מנשה
נדרים
הגעלת הלב
חייבים גאולה
תהילים בכותל
המקדש וקיבוץ הגלויות
חיים של ניסים
מתנה בשבת

חמ"ל של אור

עם תחילת מבצע צוק איתן נפתח במרכז הארצי של צעירי חב"ד חמ"ל 'ליבנו איתכם'. החמ"ל קיים פעילות ענפה בקרב אזרחים בדרום, ילדים שנותרו בלי מסגרות חינוכיות וחיילים הפרושים בשטחי הכינוס. צוותים של צעירי חב"ד, עם שלוחי חב"ד בדרום, הניחו תפילין לחיילים ולאזרחים, הביאו עידוד רוחני, והעניקו חבילות שי שנארזו בידי מתנדבים. הפעילות נתקבלה בשמחה ובתודה וביטאה את הערבות ההדדית של עם ישראל.

לחיות את המקדש

צעירי חב"ד הוציאו לאור לקראת ימי בין המצרים חוברת מיוחדת של לימוד יומי בנושא בית-המקדש. החוברת נקראת 'לחיות את בית-המקדש', והיא בנויה במתכונת המחולקת לכל ימי בין המצרים. בכל יום מוצג נושא מסויים בתחום תודעת המקדש. אפשר להשיגה בבתי חב"ד או בטל' 1700704120. http://www.judaica-il.com/site. בתי חב"ד עורכים ערבי עיון בתורת המקדש ושלל פעילויות להעמקת התודעה בנושא חשוב זה.

נסיעה לציונים

לקראת ח"י באלול, יום הולדת הבעש"ט ובעל התניא, מתארגנת נסיעה לציוניהם באוקראינה. במהלך הנסיעה יפקדו גם את האוהלים של המגיד ממזריטש, אדמו"ר האמצעי, רבי מיכל מזלוטשוב, רבי לוי-יצחק מברדיצ'ב ועוד. בשבת פרשת תבוא ישבתו במז'יבוז', בסמיכות לאוהל הבעש"ט. טל' 025410100.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)