חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 18:29 זריחה: 6:34 כ"ב בתשרי התשפ"ב, 28/9/21
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

היכונו לעצרת העשור

ביום שני, ב' בתמוז (21.6), יהיה אי"ה בהיכל יד-אליהו בתל-אביב מעמד עצרת העשור, לרגל יום-ההילולא העשירי של הרבי מליובאוויטש, שיחול למחרת, בג' בתמוז. בעצרת ישתתפו אלפי חסידי חב"ד ומוקירי הרבי מכל רחבי הארץ, ובה יועלו על נס תורתו רבת-האנפין, פועלו הכביר למען עם-ישראל, המשך ההתפתחות של מפעליו הקדושים ומסר הגאולה שביקש הרבי להנחיל לכל בני הדור. ינעימו בניגוני התוועדות חסידיים ר' אברהם פריד, מקהלת חסידי חב"ד ומקהלת הילדים ניצוצות עם ר' דני פינקלמן. פרטים בבתי-חב"ד ובמרכז צעירי-חב"ד 03-9607588.

רשת קייטנות חב"ד

נפתחה ההרשמה למחזור הראשון של קייטנות חב"ד, שמפעילים בתי-חב"ד ברחבי הארץ. הקייטנות מיועדות לכל ילדי ישראל, תלמידי בתי-ספר ממלכתיים וממלכתיים-דתיים כאחד. רשת קייטנות חב"ד היא הגדולה בישראל, ופועלות בה כמאתיים קייטנות. הקייטנות מעניקות לילדים שפע של חוויות לצד תכנים וערכים, ברוח חסידית עליזה ותוססת. פרטים והרשמה בבית-חב"ד המקומי.

סיפורים מתוך הלב

הסופר חיים ולדר והגב' אהובה רענן מגישים את סיפורים מתוך הלב של אורי, "קובץ סיפורים לגיל הרך, להעשרת העולם הרגשי". פורמט אלבומי, ציורים מרהיבים. טל' 1-700-704120.

נגינה טהורה

הגב' ח' ברנשטוק הפיקה את מתחילים עם נשמה – חוברת נגינה על טהרת הקודש למתחילים. זו חוברת לימוד נגינה בפסנתר ובאורגן, וכל השירים הם שירי-קודש. טל' 054-4323394.


 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)