חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:45 זריחה: 5:50 י"ד בתמוז התשפ"ד, 20/7/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

מדורים נוספים
שיחת השבוע 1419 - כל המדורים ברצף
היד שמסובבת את הגלגל
יש חדש
גלות גם כשהכול טוב
פורים
שמחה לעניים
שמחה על החשבון
מגילה בבוכנוואלד
מחיית עמלק
בבוקר ליצן, בצהריים משפטן
משלוח מנות

מבצע שמחה

צעירי-חב"ד השלימו את ההיערכות למבצע הגדול של הבאת שמחת פורים להמוני בית-ישראל. מיד בצאת השבת יצאו אלפי מתנדבים לזכות יהודים בקריאת המגילה. במהלך יום פורים יזכו כשלושת-אלפים משפחות של אלמנות צה"ל ונפגעי הטרור לביקור מיוחד ולמשלוח מנות מהודר. מאות-אלפי משלוחי מנות יינתנו לכוחות הביטחון, למאושפזים במרכזים הרפואיים, לקשישים, לאסירים ועוד, כדי לעודדם לקיים את מצוות היום.

מגילה בלי הפסקה

בימי הפורים מפעילים בתי-חב"ד ברחבי הארץ מוקדים מיוחדים לקריאת המגילה ברצף. במקומות רבים מוקמים אוהלים מיוחדים, שבהם יקראו את המגילה שוב ושוב, כדי לאפשר להמוני בית-ישראל לקיים את מצוות קריאת המגילה. באוהלים האלה יוכנו מראש כיפות, חוברות של מגילת אסתר, רעשנים ועוד. בכמה מקומות יקבלו המשתתפים אחרי קריאת המגילה שקיות של 'משלוחי מנות' ומטבעות ל'מתנות לאביונים', כדי שיוכלו מיד לקיים עוד שתיים ממצוות היום.

נסיעת נשים ונערות

בעקבות ההצלחה בשנים האחרונות מתארגנת גם השנה נסיעה שנתית של נשים ובנות, בגילי 20-30, תלמידות ובוגרות מכללות ומדרשות תורניות, לביקור מיוחד בחצר הרבי מליובאוויטש בל"ג בעומר. פרטים והרשמה בטל' 035366121 או במייל: nesiah.larabbi@gmail.com.


 

     
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)