חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:18 זריחה: 6:00 י"ז בניסן התשפ"ד, 25/4/24
מפעלי בית חב"ד
בית כנסת
גני ילדים
מעונות יום
בית ספר יסודי
ישיבה קטנה
ישיבה גדולה
מכון "בר מצווה"
ספריה תורנית
הפצת עלוני שבת וחג
מפעלים להנחלת מורשת ישראל
שיעורים שבועיים
הרצאות וימי עיון
ערבי חב"ד
מועדוני נוער
מפעלי קיץ
מפעלי עזרה וחסד
מרכז הלבשה והנעלה
שמחת שבת ויום-טוב
עזרה ליולדת ולמשפחתה
קרן גמילות חסד - גמ"ח
ביקורי חג בבתי רפואה ואבות
שירותי דת לציבור
מזוזה כשרה בכל פתח
תפילין - בהישג יד
הכשרת מטבח לבית היהודי
הכוונה למוסדות חינוך
הדרכה לטהרת המשפחה
טיפול בנושאי אבל ואזכרות
(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

בית חב"ד - נוף הגליל
אנשי צוותפעולות הסניףמפעלים ושרותיםעמוד הבית של הסניף
ערבי חב"ד


מבצע ד' מינים, סוכות, שמחת בית השואבה ושמחת תורה: בסוכות ובחוה"מ מתפרסים חוליות של פעילים בעיר ע"מ לזכות את הרבים במצוות נטילת ד' מינים. במקומות מרכזיים מקים "בית חב"ד" סוכות כשרות לזיכוי הרבים. בחוה"מ מתקיימים מידי ערב אירועי "שמחת בית השואבה" במקומות שונים ברב עם בשמחה ובריקודים. בשמחת תורה מתפרסים פעילי "בית חב"ד" בבתי הכנסת בעיר ומגבירים
את השמחה.
חנוכה – פרסומי ניסא: בחנוכה מחלקים פעילי "בית חב"ד" חנוכיות ונרות בחנויות ובמוסדות ציבוריים ע"מ זכות הרבים בהדלקה ולפרסם הנס. במספר נקודות מתקיימות הדלקות מרכזיות בהשתתפות אישי ציבור וקהל רב תוך שמחה וריקודים. במחנות צה"ל, בתחנות המשטרה, מד"א וכיוצ"ב
מחלקים בנוסף לחנוכיות והנרות גם סופגניות טעימות ו"דמי חנוכה".
מבצע משלוח מנות – פורים: נעשית פעולת הסברה רחבת היקף (מודעות, בתי ספר וכו') בעניין ומצוות הפורים העיקריות; משלוח מנות, קריאת המגילה וצדקה. חוליות של פעילי "בית חב"ד" יוצאות לבתי הרפואה, מחנות צה"ל וכוחות הביטחון ומקריאות את המגילה. כ"כ מחלקים "משלוח מנות" ומטבעות לצדקה.
מצות שמורות: עפ"י הוראת הרבי מליובאוויטש מפיצים פעילי חב"ד מצות שמורות לחג הפסח.
תהלוכות ל"ג בעומר: עפ"י הוראת הרבי מליובאוויטש מקיימים פעילי "בית חב"ד" תהלוכת ל"ג
בעומר בהשתתפות מאות ילדים. המסר העיקרי הוא ה"אחדות". ביום זה נערכים תהלוכות דומות בכל העולם ובכל ישוב אפשרי ומשתתפים ילדים מכל הגוונים ומכל המגזרים והעדות. במהלך האירוע מתקיימים עם הילדים פעילויות חינוכיות בנושאים יהודיים וכן מתקיימת עבורם תוכנית אומנותית
מיוחדת.
מבצע שופר: במהלך חודש אלול מזכים פעילי "בית חב"ד" את הרבים בשמיעת קולו של השופר כולל בבתי הספר, בגנים, בתי רפואה ומתקנים של כוחות הבטחון.
סדרים ציבוריים: לקראת חג הפסח נערכים סדרים ציבוריים לבודדים, גלמודים, קשישים ובעיקר לעולים החדשים. הסדרים נערכים עפ"י כל כללי ההלכה המחמירים ביותר ומשולבים בהם דברי הסבר, הגות ושירה. כ"כ מארחים בודדים ומשפחות בבתים הפרטיים של חברי קהילת חב"ד בעיר.
אירוח עולים המשפחות החב"דיות בנצרת עילית מארחות בביתן בערב שבת משפחות של עולים חדשים לקירוב הלבבות ולהכרת אורח החיים היהודי הלכה למעשה ומכלי ראשון.
אודות השירות:

רבים בציבור מכירים את חסידי חב"ד דרך השמחה, הסופגניות ומשלוחי-המנות. נושא זה של הנתינה לזולת והדאגה לכל יהודי הוא אכן חלק מרכזי מאוד במשנתם של חסידי חב"ד, אבל הוא חלק בלבד.

חסידות חב"ד היא מארג שלם וססגוני של חכמה, משנה רעיונית והווי-חיים. ארון הספרים של אדמו"רי חב"ד מכיל מאות ספרים העוסקים בכל חלקי התורה ונוגעים בכל צדדי ההוויה היהודית. ההווי של חסידי חב"ד יונק ממעיין המפכה כבר למעלה ממאתיים שנים, ושזור במאות ניגונים, מנהגים ייחודיים, סיפורים העוברים מדור לדור ועוד.

אם מתחשק לך להתוודע להווי המיוחד הזה, אם אתה מעוניין ללמוד מקרוב על היסודות הרוחניים והנפשיים שמפעילים אלפי שליחים הדואגים לכל יהודי בפינות הכי נידחות בעולם – אתה מוזמן לאחד מ'ערבי חב"ד' שמארגנים צעירי-חב"ד.

לפרטים נוספים על מועדי הפעילות, הנושאים וקהלי היעד – עיין בלוח הפעולות של בית חב"ד. ניתן לפנות גם באמצעות טופס ההתעניינות מראש דף זה, או טלפונית, ונשמח לספק לכם פרטים נוספים.


הדפס  | חזרה לדף הבית של הסניף

תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)