חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:41 זריחה: 5:36 כ"א באייר התשפ"ד, 29/5/24
מפעלי בית חב"ד
בית כנסת
גני ילדים
מעונות יום
בית ספר יסודי
ישיבה קטנה
ישיבה גדולה
בר מצווה
ספריה תורנית
הפצת עלוני שבת וחג
מפעלים להנחלת מורשת ישראל
שיעורים שבועיים
הרצאות וימי עיון
ערבי חב"ד
מועדוני נוער
מפעלי קיץ
מפעלי עזרה וחסד
מרכז הלבשה והנעלה
שמחת שבת ויום-טוב
עזרה ליולדת ולמשפחתה
קרן גמילות חסד - גמ"ח
ביקורי חג בבתי רפואה ואבות
שירותי דת לציבור
מזוזה כשרה בכל פתח
תפילין - בהישג יד
הכשרת מטבח לבית היהודי
הכוונה למוסדות חינוך
הדרכה לטהרת המשפחה
טיפול בנושאי אבל ואזכרות
(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

בית חב"ד - נוף הגליל
אנשי צוותפעולות הסניףמפעלים ושרותיםעמוד הבית של הסניף
הרצאות וימי עיון


הרצאות, ימי עיון, כינוסים וסמינריונים מתקיימים מידי פעם בזמנים מיוחדים (לקראת חגים, בתאריכים היסטוריים בתולדות חב"ד ועם ישראל בכלל) באולמות ובמוסדות ציבור. באירועים אלו משלבים מרצים אורחים מקצועיים עם תוכנית אומנותית תואמת ומוגשת בהם תקרובת.
הרצאות במוסדות החינוך: בתיאום עם מנהלי בתי הספר וגננות גני הילדים מגיעים מרצים מטעם "בית חב"ד" לפני החגים לכתות להרצאות וסדנאות ומסבירים את מהות החג תוך שמוש באמצעי המחשה וגירוי אינטלקטואלי. במסגרות אלו נתן זמן מיוחד לשו"ת ואנו עומדים משתאים מול הבורות מצד אחד והצמאון לדעת ולהזדהות מצד שני. כ"כ קיימים מערכים בנושאים ספציפיים כמו בר-מצוה, סופר סת"מ, אבולוציה ויהדות ובנושאי אקטואליה. בסדנאות אופים הילדים מצות (=פסח), מתקינים שופרות מקרן של אייל (=ר"ה) ומפיקים שמן מזיתים (=חנוכה).
אודות השירות:

כמה פעמים הציקה לך שאלה כלשהי ביהדות ולא היה לך את מי לשאול? כמה פעמים חשת חסר ידע בסיסי במורשת ישראל אבל לא ידעת איך וכיצד להשלים את החסר? כמה פעמים אמרת לעצמך כי הגיע הזמן להתחזק קצת בקיום תורה ומצוות, אך חסרה לך הדרכה כיצד לעשות זאת?

צעירי-חב"ד מארגנים, לאורך השנה – הרצאות וימי-עיון בנושאי יהדות, בדיוק בשביל אנשים מסוגך. זו ההזדמנות שלך ללבן סוגיות, להעשיר את הידע הבסיסי שלך ביהדות, לשאול שאלות וכמובן לקבל עליהן תשובות.

בוא להרצאה או ליום-העיון הקרובים. אתה חייב את זה לעצמך. אתה חייב את זה לאשתך ובעיקר לילדיך. אל תיתן להם להביך אותך בשאלות פשוטות ביהדות...

לפרטים נוספים על מועדי הפעילות, הנושאים וקהלי היעד – עיין בלוח הפעולות של בית חב"ד. ניתן לפנות גם באמצעות טופס ההתעניינות מראש דף זה, או טלפונית, ונשמח לספק לכם פרטים נוספים.


הדפס  | חזרה לדף הבית של הסניף

תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)