חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:09 זריחה: 6:14 ד' בניסן התשפ"ד, 12/4/24
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

● מה צעירי חב"ד עושים?

ארגון צעירי חב"ד נוסד על ידי הרבי מליובאוויטש במטרה לגבש את עם ישראל סביב ערכי הנצח של עם ישראל. הארגון פועל לקירוב לבבות, עזרה לנזקקים, הנחלת מורשת ישראל, הפצת מעיינות החסידות והפיכת הסביבה כולה שתהיה ראויה ומוכנה לגאולה השלמה.

 

בין השאר מפעיל הארגון מיזמים לאומיים, כסיוע למשפחות נפגעי הטרור והמשפחות השכולות, הצלת ילדי צ'רנוביל, מפעלי רווחה ועידוד רוח העם בעיתות מצוקה וחרום.

 

הפעילות מתבצעת באמצעות כשלוש מאות בתי חב"ד בכל רחבי הארץ, מקיימת תנועת חב"ד שורה של פעילויות חברתיות וקהילתיות ומעניקה לציבור שירותים רחבים ללא מטרות רווח.

 

העמותה יוזמת את צאתם של שלוחי חב"ד לכל רחבי הארץ ומנחה את הפעילות הארצית.

 

תנועת חב"ד מעולם לא ראתה את עצמה מחוייבת לאנשיה בלבד. אדרבה, אנשי חב"ד מוותרים על נוחיותם למען הכלל. בשעה שרבבות משפחות יהודיות סועדות את סעודת הפורים, למשל, בחיק המשפחה - פזורים חסידי חב"ד בבסיסי הצבא, בבתי הרפואה, בבתי האבות, בתחנות המשטרה ומכבי האש, מבקרים את בני המשפחות השכולות ונפגעות הטרור וגם את האסירים בבתי הכלא - להביא לכולם את שמחת החג, גם לאלה שנבצר מהם לחגוג עם בני משפחותיהם, או ששמחתם הופרה. הלב של צעירי חב"ד אינו שלם כל עוד קיים לב נשבר של יהודי אחר. ולכן, בכל מקום ובכל זמן נותנים צעירי חב"ד את כל הלב – לכל אחד. בחגים ובסתם ימים של חול, בעתות שמחה ולהבדיל בשעות קשות; צעירי חב"ד יעשו הכל להיות לצד מי שזקוק לעזרה אנושית ויהודית כלשהי.

 

להרחבה – הקש כאן

תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)