חב''ד כל הלב לכל אחד
תרומה | לימוד יומי | חנות | בתי חב"ד | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:45 זריחה: 5:50 י"ד בתמוז התשפ"ד, 20/7/24
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

למען נפגעי הטרור
צעירי חב"ד מגישים סיוע מיידי ליחידים ולמשפחות הנקלעות לפיגוע טרור. הפעילות נעשית בתיאום ובהכוונת האנשים הסוציאליים של הביטוח הלאומי. הצוותים מסייעים לנזקקים בארגון ההלוויות וכן תפילות ומניינים בימי ה'שבעה'. בהמשך מתקיימים ביקורים אישיים אצל הפצועים, ואצל משפחות ההרוגים, על מנת לעמוד מקרוב על צרכי המשפחה והסיוע הנדרש לה הן בתחום היהודי-דתי, בתחום המוראלי וחומרי.

לצערנו הגדול, מזה מספר שנים חי עם ישראל בצל מעשי רצח נפשעים שקיבלו את שם הקוד "פעולות טרור". מאות בני אדם נהרגו ואלפים נפצעו. משפחות שלמות נגדעו ואחרות נשברו.

צעירי-חב"ד לא יכלו לשבת מנגד ורתמו את המערכת הגדולה שלהם, עם למעלה מ-200 סניפים - בתי חב"ד - בכל רחבי הארץ, לעזור ולסייע למשפחות אלה.

הפעילות נעשית בתיאום ובהכוונת האנשים הסוציאליים של הביטוח הלאומי. הצוותים מסייעים בארגון ההלוויות, לנזקקים לסיוע של צעירי-חב"ד, ארגון תפילות ומניינים בימי ה'שבעה'. בהמשך מבקרים צוותים של צעירי חב"ד את המשפחות על מנת לעמוד מקרוב על העזרה והתמיכה שיש להעניק למשפחה.

קשר קרוב נוצר עם המשפחות. בתי חב"ד מזמינים את המשפחות להתארח אצלם בשבתות ובחגים. מבקרים את המשפחות לקראת החגים, מביאים קצת אור ושמחה למי שגורלם התאכזר להם כה קשות.

מספר הטלפון של המטה: 072-2770169

מספר הפקס: 03-9606169

כתובת האימייל: vot@chabad.org.il

בתאריך כ"א בשבט תשס"ז (9.2.2007) שודרה בערוץ 10, בתכנית "הרשות נתונה", כתבה על הפעילות המרגשת של צעירי חב"ד לעידוד וחיזוק משפחות הגיבורים ונפגעי הטרור. לצפייה - הקש כאן.


 

תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)